KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14687062
nr 1468 7062
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:47:34
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)